Jak rozmawiać z dzieckiem o seksie

wtorek 5 lutego 2019
  • Dzieci są bardzo ciekawe świata, a tematy seksu, tego skąd się biorą dzieci, w pewnym wieku zaprzątają im głowę (fot. pexels)
    Dzieci są bardzo ciekawe świata, a tematy seksu, tego skąd się biorą dzieci, w pewnym wieku zaprzątają im głowę (fot. pexels)
  • Wstęp na spotkanie jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Wstęp na spotkanie jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 18 lutego 2019
Gdzie: Gliwice
Mamo, tato co to jest seks? - jeżeli Wasze dzieci zadają takie pytania, a Wy czujecie się zakłopotani, warto wybrać się na to spotkanie. O miłości w świecie ludzi i zwierząt będzie można porozmawiać z współautorem książki „Amory, zaloty i podboje” Szymonem Drobniakiem.

Popularnonaukowe Czytanie Walentynkowe będzie świetną okazją do spotkania dla tych, którzy nie wiedzą, jak rozmawiać z dzieckiem o seksie, chcą porozmawiać o miłości naukowo, albo dowiedzieć się, jak wyglądają miłosne zaloty zwierząt. Opowiadać o miłości będzie współautor książki „Amory, zaloty i podboje” - dr Szymon Drobniak. Książka to popularnonaukowa pozycja o rozmnażaniu i miłosnych zwyczajach w świecie przyrody. Więcej o niej przeczytacie w naszej recenzji.

Spotkanie dla dzieci i dorosłych odbędzie się 18 lutego o godz.17.30 w Bibliotece Miejskiej w Gliwicach (ul. Kościuszki 17). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Organizatorami wydarzenia jest Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej i Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

Kategoria: Wydarzenia