Podróżnicza gra terenowa

środa 6 lutego 2019
  • W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 17 lat (fot. mat. organizatora)
    W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 17 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 19 lutego 2019
Gdzie: Zabrze
W czasie ferii dzieci będą mogły wybrać się w podróż do Norwegii, Włoch czy Japonii. Wszystko za sprawą gry terenowej - pełnej wyzwań. W wielkim finale spotkają się z prawdziwym podróżnikiem.

Głównym tematem ferii w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu będą podróże małe, jak i duże. 19 lutego dzieci wezmą udział w podróżniczej zabawie. Gra jest dla każdego, kto nie boi się wyzwań. Pierwszym z kroków jakie podejmą mali podróżnicy będą podchody, podczas których wraz z przewodnikiem zdobędą sprawności. W finale spotkają się z prawdziwym podróżnikiem i upamiętnią tę chwilę w podróżniczej fotobudce.

W podróż będzie można wybrać się 19 lutego o godz. 10 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu (ul. 3 Maja 91a). Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 do 17 lat. Udział w wydarzeniu to koszt 10 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety można zakupić w MOKu.

Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie