Odkryj tajemnice Chorzowa – rodzinna gra miejska

czwartek 7 lutego 2019
Kiedy: 
  • sobota 16 lutego 2019
Gdzie: Chorzów
Możecie całą rodziną wyruszyć w podróż po najciekawszych zakamarkach Chorzowa, odkryć jego tajemnicę i świetnie się bawić. Wygra najszybsza drużyna, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Gra miejska „Śladami założycieli Miasta Chorzów” to propozycja zabawy dla całej rodziny. Wystarczy zebrać drużynę (od 3 do 6 osób), wziąć telefon komórkowy z dostępem do internetu i aplikacją odczytującą kody QR. Zasady są proste: na starcie otrzymacie mapę gry, odpowiadając na zagadki poznacie kolejne miejsca na mapie, które będziecie musieli odwiedzić i zrobić sobie przy każdym zdjęcie. Wygra drużyna, która odwiedzi wszystkie miejsca i prześle zdjęcia, w jak najkrótszym czasie. Dodatkowe punkty (2 min odjęte od czasu gry) można zdobyć, jeśli w drużynie znajdzie się senior (osoba powyżej 60 lat).

Gra odbędzie się 16 lutego o godz. 11 w Chorzowie. Zapisów należy dokonywać od poniedziałku do piątku w godz. 11-18 w siedzibie organizatora gry - CUMA (ul. Wolności 3) lub tel. pod numerem tel. 720 792 646.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia