Dzień kota w katowickim schronisku

czwartek 7 lutego 2019
Kiedy: 
  • niedziela 17 lutego 2019
Gdzie: Katowice
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota możecie wspomóc mruczących podopiecznych katowickiego schroniska. Kociaki będą czekać w tym dniu na głaskanie, przytulanie oraz smakołyki. Nie zapomniano również o psach, z którymi będzie można wyjść na spacer.

Światowy Dzień Kota to doskonała okazja, by pomóc podopiecznym schronisk. 17 lutego w swoje święto koty będą czekać na Wasze ciepło okazane poprzez mizianie, głaskanie i smakołyki. Przynajmniej w ten jeden dzień poczują się wyjątkowo. Schronisko nie zapomniało również o psach, jak co miesiąc zorganizowana zostanie akcja „daj pieskom pobiegać”. Czworonogi chętnie wybiorą się z Wami na spacer. Trzeba pamiętać o kilku rzeczach: osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłego (okazanie dowodu osobistego), jeżeli macie taką możliwość zabierzcie ze sobą smycze, warto mieć ubranie, które może się pobrudzić (psiaki wychodząc są często rozemocjonowane). Mile widziani są również Wasi pupile. Możecie również wesprzeć schronisko: mokrą karmą, smyczami, miskami, legowiskami i innymi rzeczami potrzebnymi kotom i psom.

Dzień Kota odbędzie się 17 lutego w godz. 10-14 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach (ul. Milowicka 1B). Formularz z oświadczeniem, które trzeba wypełnić przy wyprowadzeniu psa znajdziecie na stronie wydarzenia Fb.

Kategoria: Wydarzenia