Zimowe buszowanie po Zamku w Pszczynie

poniedziałek 11 lutego 2019
  • Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 lat (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 18 lutego 2019 - piątek 22 lutego 2019
Gdzie: Pszczyna
Ferie na zamku – to mnóstwo zabawy, ruchu i kreatywnych zajęć. Każdego dnia dzieci zwiedzą inny fragment ekspozycji Zamku i Stajni Książęcych. Odkryją królewskie sekrety czy też wyspacerują dzieło sztuki.

Zamkowe przygody to ciekawe zajęcia, na których dzieci odkryją klejnoty księżnej Daisy, zdecydują czy lepszy portret od selfie, pobuszują w zakamarkach komnat lub pospacerują w pobliskim parku.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 lat. Zajęcia będą odbywać się od 18 do 22 lutego w godz. 10-14. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 32 211 90 56 w. 35. Koszt w pojedynczych zajęciach to 5 zł. Informacje znajdziecie na stronie Muzeum.

Muzeum Zamkowe w Pszczynie mieści się przy ul. Brama Wybrańców 1.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie