Break dance, kuchnia molekularna lub żonglerka – ferie w mieście

poniedziałek 18 lutego 2019
  • Kreatywne, nieodpłatne warsztaty, to świetny pomysł na ferie w mieście (fot. mat. organizatora)
    Kreatywne, nieodpłatne warsztaty, to świetny pomysł na ferie w mieście (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 18 lutego 2019 - piątek 22 lutego 2019
Gdzie: Tychy
Przed nami jeszcze tydzień ferii. Kolejną propozycją na wolny czas w mieście są bezpłatne zajęcia w Tychach. Dzieci będą mogły nauczyć się tańczyć jazzu, stworzyć własny kalejdoskop czy zobaczyć spektakl teatru kamishibai. Warsztaty tworzenia budowli z LEGO z pewnością ucieszą małych fanów klocków.

Zajęcia to propozycja na ciekawie i aktywnie spędzony czas w mieście. Warsztaty podzielono na 4 bloki tematyczne, które będą odbywać się w różnych kategoriach wiekowych.

Jazz, haftowanie, eksperymenty

Na lekcjach tańca dzieci będą mogły poznać techniki break dance, jazz'u oraz poćwiczyć z prawdziwymi trenerami fitness. Na warsztatach kreatywnych i artystycznych stworzą biżuterię, poduszki, a także różne ciekawe papierowe formy. Nie zabraknie lekcji haftu oraz malowania. Zobaczą również spektakl teatru kamishibai i poznają tajniki żonglerki poi. Fani nauk ścisłych będą mogli wziąć udział w ciekawych eksperymentach, na których dowiedzą się m.in. co to jest pH, jak rośliny produkują tlen i co można zrobić z lodem. Ciekawostką będą warsztaty kuchni molekularnej i lekcje matematyki. Dopełnieniem nietypowych zajęć będą warsztaty budowania z LEGO (dla dzieci 4-7 lat i 11+) oraz specjalna strefa malucha.

Warsztaty będą odbywać się od 18 do 22 lutego w godz. 9-15 w Gemini Park Tychy (ul. Towarowa 2c). Plan zajęć znajdziecie na stronie centrum. Liczba miejsc na każde zajęcia jest ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia