Idź do kina i wygraj wycieczkę do Disneylandu

poniedziałek 25 lutego 2019
  • Biorąc udział w konkursie kina Helios, macie szansę wygrać wycieczka do Disneylandu w Paryżu (fot. mat. organizatora)
    Biorąc udział w konkursie kina Helios, macie szansę wygrać wycieczka do Disneylandu w Paryżu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 marca 2019 - niedziela 3 marca 2019
2 i 3 marca na wielkich ekranach kin Helios pojawią się ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior, m.in. „Miki i raźni rajdowcy”, „Vampirina” czy „Mapeciątka”. Dodatkowo jedna z rodzin, które wezmą udział w kinowym konkursie, wyjedzie do Disneylandu!

W weekend (2-3 marca) będzie możliwość obejrzenia trzech premierowych nieemitowanych wcześniej w telewizji odcinków seriali Disneya. Do interaktywnej zabawy zaprosi dzieci kultowa myszka Miki. Będą gry i tańce przy serialowych piosenkach. Wśród filmów znajdą się takie tytuły, jak: „Miki i raźni rajdowcy”, „Fancy Nancy Clancy”, „Bingo i Rolly w akcji”, „Vampirina” i „Mapeciątka”.

Disneyland czeka

Fantastyczną zabawę dopełnia możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya dla 4 osób, bilety wstępu do dwóch Parków Disneya i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu. Wystarczy, że opiszecie swój wymarzony dzień spędzony z ulubionym bohaterem Disneya podczas rodzinnego pobytu w Disneylandzie. Najbardziej kreatywne zgłoszenie zostanie nagrodzone wycieczką do tego niesamowitego miejsca. Konkurs trwa od 2 do 17 marca 2019 roku. Szczegóły znajdziecie na stronie kina. Podczas każdego pokazu jest również szansa wygrać bon o wartości 100 zł na zakupy obuwia z licencji Disneya w sklepach CCC.

Seanse Disney Junior odbędą się 2 i 3 marca o godz. 11 i 13 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego) i w kinie Helios w Katowicach, przy ul. Kościuszki 229 (galeria Libero).

 

Kategoria: Wydarzenia