Słodkie, ale zdrowe warsztaty dla dzieci

czwartek 28 lutego 2019
  • Zajęcia poprowadzi Bożena Górek - terapeuta żywieniowy i trener zdrowia (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia poprowadzi Bożena Górek - terapeuta żywieniowy i trener zdrowia (fot. mat. organizatora)
  • Zajęcia odbędą się w Centrum 1000 Klocków w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia odbędą się w Centrum 1000 Klocków w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 20 marca 2019
Gdzie: Katowice
Z tych warsztatów dzieci wyjdą z wiedzą, która przyda im się na całe życie – najpierw posłuchają bajki o Smoku Cukrojadku i zmierzą zawartość cukru w słodyczach, a potem odkryją, że ciasto może być pyszne i zdrowe – bo bez białego cukru.

Warsztaty odbędą się w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków w Katowicach. Poprowadzi je Bożena Górek – terapeuta żywieniowy, trener zdrowia, a prywatnie mama 7-letniego Tymona. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-9 lat. Dowiedzą się one, że biały cukier nie jest niezbędny w diecie, że są zdrowe, a równie słodkie jego zamienniki. Będzie też kolorowanka do wykonania – tytuł prac „nie jestem koszem na śmieci”. Bajka o Smoku Cukrojadku pomoże zrozumieć, jak cukier wpływa na organizm, a przepisy na zdrowe ciasto i ciasteczka z pewnością zainteresują nie tylko małych uczestników warsztatów, ale także ich rodziców.

Warsztaty odbędą się 20 marca o godz. 17. Potrwają 1,5 godziny. Cena – 40 zł od osoby. W przypadku rodzeństwa – 70 zł/2 osoby. Grupa może być maksymalnie 15-osobowa, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 798 110 034.

Centrum 1000 Klocków znajduje się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A na os. 1000-lecia w Katowicach. Odbywają się tu również zajęcia z klockami LEGO w języku angielskim.

Kategoria: Wydarzenia