Zjazd na byle czym – zawody międzynarodowe

czwartek 28 lutego 2019
  • Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie całe rodziny (fot. mat. organizatora)
    Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie całe rodziny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 17 marca 2019
Gdzie: Wisła
Za oknami wiosna, ale w górach wciąż można poszaleć na sankach. Jeżeli lubicie dobrą zabawę, rywalizację i dużo śmiechu – to zjazd na byle czym w Wiśle z pewnością Wam się spodoba. W tym roku startują tylko sprzęty własnej produkcji.

Impreza polega na tym, aby skonstruować własny sprzęt lub zabawnie zmodyfikować np. tradycyjne sanki. Wyobraźnia nie zna granic, dlatego im dziwniej i zabawniej - tym lepiej. W tym roku do zawodów dopuszczone będą wyłącznie sprzęty własnej produkcji. Organizatorzy apelują również o solidność pojazdów, tak by w całości dotrzeć na metę.

Do zjazdu, gotowi, start!

Zawody mają charakter międzynarodowy, swoje uczestnictwo potwierdziła m.in. ekipa ze Słowacji. Każdy pojazd startować będzie w zjeździe na czas. W osobnej kategorii brana pod uwagę będzie również oryginalność pojazdu i jego załogi. Dodatkowo docenieni zostaną najmłodsi oraz najstarsi uczestnicy zabawy. Można startować indywidualnie lub drużynowo. Mile widziane są całe rodziny. Na zakończenie będzie ognisko z kiełbaskami.

Zjazd na byle czym odbędzie się 17 marca na wyciągu narciarskim Siglany w Wiśle. Od godz. 14 będą przyjmowane zapisy. Zabawa wystartuje o godz.15. Opłata startowa to 10 zł.

Informację znajdziecie na stronie Urzędu Miasta Wisła.

Kategoria: Wydarzenia