Na dobry początek wiosny targi Trends 4 Kids

poniedziałek 18 marca 2019
  • Trends 4 Kids to targi mody i akcesoriów dla rodziców i dzieci (fot. mat. organizatora)
    Trends 4 Kids to targi mody i akcesoriów dla rodziców i dzieci (fot. mat. organizatora)
  • W strefie zabawy maluchy będą mogły skorzystać z licznych, bezpłatnych zajęć (fot. mat. organizatora)
    W strefie zabawy maluchy będą mogły skorzystać z licznych, bezpłatnych zajęć (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 31 marca 2019
Gdzie: Gliwice
To wydarzenie dla rodziców ceniących produkty hand made, nowoczesny design, oryginalne propozycje od polskich producentów. Targi to również wiele atrakcji i czas aktywnie spędzony z całą rodziną. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w kreatywnych zajęciach i zabawach, a rodzice w ciekawych wykładach oraz warsztaty.

Targi Trends 4 Kids po raz drugi będą gościć w Gliwicach. Wydarzenie to wiele atrakcji, podczas których będzie można wspólnie poznawać, odkrywać i doświadczać.

Najnowsze i najmodniejsze kolekcje

Zbliża się wiosna, a wraz z nią wymiana dziecięcej garderoby. Na targach będzie można znaleźć najnowsze kolekcje i najmodniejsze propozycje ubranek, bucików wiosenno-letnich. Na stoiskach nie zabraknie akcesoriów, książeczek i zabawek dla dzieci. To idealna okazja na zakupy bezpośrednio od producentów.

Bezpłatne zajęcia i warsztaty dla dzieci

W strefie zabawy maluchy będą mogły skorzystać z licznych, bezpłatnych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest zabroniona. Dzieci będą fantastycznie się bawić – będzie kolorowo, pomysłowo i inspirująco.

Edukacja dla rodziców

Na rodziców będą czekać ciekawe wykłady oraz warsztaty. To również porady i konsultacje u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie. Udział w nich jest bezpłatny.

Targi Trend 4 Kids odbędą się 31 marca od godz.10 do 17 w Arena Gliwice (ul. Akademicka 50). Wstęp to 8 zł, dzieci do 12 roku życia wchodzą bezpłatnie. O szczegółach przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia