Kosmiczne rolkowisko w Spodku

wtorek 5 marca 2019
  • Jeżdżący na rolkach do swojej dyspozycji będą mieć halę o powierzchni 2700 m2 (fot. mat. organizatora)
    Jeżdżący na rolkach do swojej dyspozycji będą mieć halę o powierzchni 2700 m2 (fot. mat. organizatora)
  • Pierwsza tura atrakcji przeznaczona będzie dla rodzin z dziećmi  (fot. mat. organizatora)
    Pierwsza tura atrakcji przeznaczona będzie dla rodzin z dziećmi (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 marca 2019
Gdzie: Katowice
Po raz pierwszy w historii katowickiego Spodka mali i duzi rolkarze będą mogli poszaleć na płycie legendarnej hali. Wśród atrakcji: pokazy jazdy na ośmiu kółkach, konkursy z nagrodami, a wszystko w rytmach dobrej muzyki.

Było już kino, mecze siatkówki, koszykówki, koncerty i wystawy, ale rolkowiska jeszcze nie. Na jeden dzień Spodek zostanie oddany fanom rolek i wrotek. Do swojej dyspozycji będą mieć powierzchnię 2700 m2.

Muzyka, kostiumy i dobra zabawa

Pierwsza tura atrakcji w godz. 16-18 przeznaczona będzie dla rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat. Po godzinie 19 rozpocznie się zabawa, którą rozkręci Dj. Będzie można poszaleć przy muzyce i grze świateł. Emocje dodatkowo podkręcą konkursy z nagrodami. Na wygrane mogą liczyć najlepiej bawiący się na parkiecie, a także rolkarze w kostiumach. Pamiętajcie, że miejsce zobowiązuje – ufo, statki kosmiczne, obcy to motyw przewodni zabawy.

Cena biletów na Disco Rolkowisko to 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Bilety można kupić online lub w kasach Spodka (kasa A, niebieska) godzinę przed otwarciem. Liczba miejsc jest ograniczona. Przynosimy swoje rolki lub wrotki. Na miejscu nie będzie możliwości wypożyczenia sprzętu. Wejście na rolkowisko będzie możliwe od strony Hotelu Diament Spodek (tył hali). O imprezie przeczytacie na stronie wydarzenia Fb

Już niedługo na naszym portalu będziecie mogli wygrać bilety na Disco Rolkowisko.

Kategoria: Wydarzenia