Przyjdź do sklepu TOSIA, kup fotelik i odbierz nagrodę

środa 6 marca 2019
 • Pierwsze trzy osoby, które dokonają zakupów w stacjonarnym sklepie TOSIA.pl, otrzymają ramki Baby Art (fot. mat. sklepu)
  Pierwsze trzy osoby, które dokonają zakupów w stacjonarnym sklepie TOSIA.pl, otrzymają ramki Baby Art (fot. mat. sklepu)
 • W swoim asortymencie TOSIA.pl posiada szeroki wybór fotelików samochodowych renomowanych marek (fot. mat. sklepu)
  W swoim asortymencie TOSIA.pl posiada szeroki wybór fotelików samochodowych renomowanych marek (fot. mat. sklepu)
 • Każdy mały tester fotelików, który odwiedzi sklep 8-9 marca, otrzyma balonik (fot. mat. TOSIA.pl)
  Każdy mały tester fotelików, który odwiedzi sklep 8-9 marca, otrzyma balonik (fot. mat. TOSIA.pl)
 • Salon TOSIA.pl w Siemianowicach Śląskich - otwarcie (fot. mat. sklepu)
  Salon TOSIA.pl w Siemianowicach Śląskich - otwarcie (fot. mat. sklepu)
Kiedy: 
 • piątek 8 marca 2019 - sobota 9 marca 2019
Wybór odpowiedniego fotelika dla dziecka nie jest łatwy. Głównie dlatego, że nie wszystkie modele pasują do konkretnych marek samochodów. Podczas Dni Otwartych w salonie TOSIA.pl będą czekać specjaliści, którzy doradzą, jaki fotelik wybrać, a także bezpłatnie go zamontują. Dla dzieci przygotowano kącik zabaw i balony. Będą też niespodzianki.

Dni Otwarte w sklepie TOSIA.pl odbędą się 8 i 9 marca. W tych dniach ceny wszystkich fotelików, wózków i akcesoriów marki Maxi Cosi będą obniżone o 20 proc. Dodatkowo rodzice będą mogli skorzystać z porad ekspertów, którzy doradzą, który fotelik wybrać w zależności od marki użytkowanego samochodu, dopasują model do auta, a także bezpłatnie zamontują fotelik i przeszkolą z jego obsługi.

Atrakcje dla dzieci i niespodzianki

Na wszystkich małych testerów fotelików będą czekać kolorowe balony, a także specjalnie przygotowany kącik zabaw, w którym będą mogli bawić się, rysować i kolorować. Dodatkowo dla pierwszych trzech osób, które dokonają zakupu w stacjonarnym sklepie TOSIA.pl przewidziano prezenty – ramki 3D Baby Art wypełnione specjalną masą plastyczną. Można w niej odcisnąć zarys rączki lub nóżki dziecka i móc po wielu latach wspominać, jakie było malutkie.

Sklep TOSIA.pl mieści się przy ul. Powstańców 34 w Siemianowicach Śląskich. Możliwy jest też zakup wózków 2w1, fotelików samochodowych i akcesoriów dla dzieci przez internet. Promocja -20 proc. na produkty Maxi Cosi obowiązuje jednak tylko w sklepie stacjonarnym 8 i 9 marca.

Kategoria: Wydarzenia