Drogowskaz dla rodziców

piątek 8 marca 2019
  • Bezpłatne spotkanie dla rodziców odbędzie się 16 marca w Tarnowskich Górach (fot. mat. organizatora)a
    Bezpłatne spotkanie dla rodziców odbędzie się 16 marca w Tarnowskich Górach (fot. mat. organizatora)a
Kiedy: 
  • sobota 16 marca 2019
Szukacie ciekawych rozwiązań związanych z organizacją czasu i życia rodzinnego, chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami rodzicielskimi, – Tarnogórski Drogowskaz Rodzica Wam to umożliwi. To spotkania przy kawie o dzieciach z ekspertami i mamami, które chętnie podzielą się swoim doświadczeniem.

Tarnogórski Drogowskaz Rodzica to inicjatywna dwóch mam Oli i Sylwii. Na spotkaniach będą poruszać tematy związane z rozwojem dziecka i rodzicielstwem. Podpowiedzą, jak ułatwić sobie i zorganizować codzienne życie rodzinne. Nie zabraknie ciekawych warsztatów i wiedzy ekspertów, jak logopedzi, psychologowie, pedagodzy, czy też pediatrzy. A wszystko to w miłej, luźnej atmosferze przy kawie lub herbacie. Jeżeli nie macie co zrobić ze swoją pociechą, możecie ją zabrać ze sobą. Będzie mogła pobawić się z rówieśnikami w kąciku dla maluchów.

Pierwsze spotkanie Tarnogórskiego Drogowskazu odbędzie się 16 marca o godz. 10 (rodzice dzieci 0-3 lata) i o godz. 11(rodzice dzieci powyżej 3 lat) w Tarnowskich Górach (ul. Szwedzka 2, w szkole językowej). Spotkanie jest bezpłatne. Potrwa 1 godz. Obowiązują zapisy mailowe: sylwia@rodzicielskidrogowskaz.pl.

O szczegółach przeczytacie na stronie wydarzenia Fb.

Kategoria: Wydarzenia