Maski pamięci emocji – fotografie zrobione przez dzieci

wtorek 12 marca 2019
  • Wystawa to nie tylko fotograficzne ukazanie emocji dzieci, ale i ważne przesłanie dla dorosłych (fot. mat. organizatora)
    Wystawa to nie tylko fotograficzne ukazanie emocji dzieci, ale i ważne przesłanie dla dorosłych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 12 marca 2019 - niedziela 31 marca 2019
Gdzie: Chorzów
To wystawa autorstwa młodych 9-14 letnich fotografików. Jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej Zbliżenie. Fotografie to szczery przekaz emocji, relacji międzyludzkich, które obudzą Wasze endorfiny.

Autorami fotografii znajdujących się na wystawie są młodzi członkowie Klubu Miłośników Fotografii ZOOMIK z Radzynia Podlaskiego oraz ich opiekun Janusz Wlizło. Cały projekt składa się z 30 prac, z czego 15 tworzy wirtualną wystawę, a drugą połowę można zobaczyć w galerii.

Emocje i ważne przesłanie

Tematem wystawy są emocje, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Zdjęcia ukazują piękno życia, pozwalają rozkochiwać w nim dzieci i rozbudzają endorfiny. Poprzez fotografie dorośli otrzymują informację, jak dzieci chcą aby do nich mówiono. „Maski pamięci emocji” to nie tylko fotograficzne ukazanie emocji dzieci, ale i ważne przesłanie dla dorosłych.

Wystawę można oglądać do 31 marca w Galerii Antresola w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Sienkiewicza 3). O szczegółach wystawy przeczytacie na stronie CHCK.

Kategoria: Wydarzenia