Zabawa i spotkania z muzyką

wtorek 12 marca 2019
  • Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 0 do 9 lat (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 0 do 9 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 marca 2019
Gdzie: Katowice
Muzykodrom to miejsce melodii, szumów, rytmu i harmonii. Na najbliższych zajęciach najmłodsi powitają wiosnę dźwiękami zwierząt, które po zimie budzą się do życia. Starsi wśród bulgotów i trzasków poznają orkiestrę wielkiej rodziny fletów.

Muzykodrom to wyjątkowe miejsce dla dzieci na mapie Katowic. To przestrzeń, gdzie gra muzyka, brzmi śpiew. To miejsce eksperymentów, badań, myśli i poszukiwań. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 0 do 9 lat.

Deszczowa piosenka

Spotkanie dla maluszków będzie zabawą w odgłosy zwierząt z muzykami Violin Di. Dzieci będą wokalnie i instrumentalnie próbowały naśladować misie, ptaszki, kaczuszki i kurki. Zaśpiewają również dziecięcą wersję deszczowej piosenki. Poznają też pewnego Osiołka, o tajemniczym imieniu Ya. Zajęcia odbędą się w godz. 10-10.45 (dzieci w wieku 0-2,5 lat) oraz w godz. 11.15-12 (2,5-5 lat).

Rodzina fletów

Troszkę starsi będą mogli poznać dużą rodzinę fletów, jak piccolo, altowy, czy też basowy. Bulgoty, trzaski, szurania, odgłosy piękne i straszne będą potrzebne, żeby stworzyć coś zupełnie wyjątkowego. Wspólnymi siłami na pewno się to uda. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6-9 lat. Odbędą się o godz. 12.30.

Warsztaty odbędą się 16 marca w Katowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2). Koszt zajęć to 5 zł. Obowiązują zapisy online.

Kategoria: Wydarzenia