O mocy przyjaźni w spektaklu „Ach, jak cudowna jest Panama”

środa 13 marca 2019
  • Przedstawienie zrealizowano według opowiadania Janoscha (fot. mat. organizatora)
    Przedstawienie zrealizowano według opowiadania Janoscha (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 4 kwietnia 2019 - sobota 6 kwietnia 2019
Gdzie: Gliwice
Panama – kraj bananów to marzenie Misia. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem Tygrysem wyrusza w drogę, aby ją odnaleźć. Przed nimi podróż pełna niesamowitych przygód. Również Wy możecie do niej dołączyć w Teatrze Miejskim w Gliwicach.

Spektakl „Ach, jak cudowna jest Panama” wyreżyserowała Laura Słabińska. Przedstawienie zrealizowano według opowiadania Janoscha. Jego opowieść jest niezwykle prosta, piękna i mądra. To historia o wartości, jaką jest przyjaźń. Spektakl utrzymany jest w poetyce surrealistycznego snu, z muzyką wykonywaną na żywo. Przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia.

Panama kraj pachnących bananów

Pewnego razu Miś znajduje pachnącą bananami skrzynkę z napisem Panama. Od tej chwili marzy tylko o tym, by odnaleźć kraj bananów, a nawet postanawia tam zamieszkać. Rozpoczynają się poszukiwania. Ponieważ wszystko co robi Miś, robi ze swym najlepszym przyjacielem Tygryskiem, więc i on dołącza do wyprawy. Długa i pełna ciekawych przygód podróż prowadzi ich do nieoczekiwanego miejsca. Jakiego? Tego dowiecie się już podczas spektaklu.

Przedstawienie będzie można zobaczyć od 4 do 6 kwietnia na Małej Scenie Teatru Miejskiego w Gliwicach (ul. Nowy Świat). Ceny biletów to 24 zł (normalny) i 19 zł (ulgowy). Bilety można zakupić online lub w kasie teatru. Czas trwania spektaklu to 50 minut.

Kategoria: Wydarzenia