Przygody dziecięcych detektywów

środa 13 marca 2019
  • Film dedykowany jest dzieciom od 6 roku życia (fot. mat. organizatora)
    Film dedykowany jest dzieciom od 6 roku życia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 marca 2019 - niedziela 31 marca 2019
Kolejną odsłonę przygód dzielnych dziecięcych detektywów - Lassego i Mai z miasteczka Valleby w Szwecji możecie zobaczyć na ekranach Multikina. To czwarta ekranizacja uwielbianej w Polsce, bestsellerowej serii książek Martina Widmarka.

W ramach Weekendowych Poranków w Multikinie na ekranie zawita „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Film dedykowany jest dzieciom od 6 roku życia.

Zagadka zniknięcia księgi

Tuż przed rozpoczęciem konkursu w szkole w Valleby znika główna nagroda: starożytna księga Hammarabi – cenna z powodu spisanych w niej zasad rozwiązywania sporów. W tych wyjątkowych okolicznościach poznaje się dwójka bohaterów: przebojowa Maja i nieśmiały Lasse. Daje to początek serii zaskakujących wydarzeń. Szkoła oskarża Maję o kradzież, a bohaterowie muszą współpracować, żeby udowodnić jej niewinność. Nagle wszyscy stają się podejrzani: dozorca, nauczyciel wf-u, ekscentryczna bibliotekarka, a nawet dyrektorka szkoły. Kto jest prawdziwym złodziejem? Czy tej dwójce odmiennych charakterów uda się dogadać i rozwiązać zagadkę zniknięcia księgi?

O tym będziecie mogli się przekonać w marcowe weekendy o godz. 10.30 w Multikinie (Jaworzno, Katowice, Rybnik, Tychy, Zabrze). Ceny biletów to 15 zł (normalny), 13,90 zł (ulgowy). Bilety można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia