Czekoladowe szaleństwo

poniedziałek 18 marca 2019
  • Czekoladowe szaleństwo odbędzie się na Starym Rynku w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
    Czekoladowe szaleństwo odbędzie się na Starym Rynku w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 5 kwietnia 2019 - niedziela 7 kwietnia 2019
Prawdziwa gratka dla fanów czekolady i wszelkich słodyczy. Rzemieślniczy twórcy czekolady zaprezentują każdą jej postać. Na rynku rozbije się również namiot Wawel Trucka. Nie zabraknie słodkich warsztatów, klaunów i szczudlarzy, muzyki dla dzieci i wiele innych atrakcji.

To już czwarta edycja Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Bielsku-Białej. Rynek Starego Miasta zostanie zalany przez czekoladę. Bedzie słodko, twórczo i niepowtarzalnie.

Czekolada pod każdą postacią

Na Festiwalu znajdziemy twórców czekoladowych tabliczek, pralin i trufli, najlepszych producentów jadalnych dzieł i słodkości, które na co dzień nie są dostępne na supermarketowych pułkach. Będzie można skosztować churrosów z czekoladą, ciasta filo przełożonego słodkimi warstwami orzechów, lukrowanych wiosennych pierniczków i wiele innych. Jedną z głównych atrakcji będzie fontanna czekoladowa oraz namiot Wawel Truck.

Słodkie warsztaty

Wydarzenie to również okazja do wzięcia udziału w warsztatach dla dzieci, rodzin i dorosłych. Odbędą się również spotkania z ludźmi, dla których czekolada to coś więcej, niż smakołyk m.in. z Natalią Aurorą Ignacek (blog Czekolada), Danielem Coceancing (uczestnik Bake Off – Ale Ciacho). Dodatkową atrakcję będą występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, klauni i szczudlarze. Powstanie również mural w czekoladowej wersji. Imprezie będzie towarzyszyć akcja krwiodawstwa.

Czekoladowe szaleństwo odbędzie się 5-7 kwietnia w godz. 10-20 na Starym Rynku w Bielsku-Białej. O szczegółach Festiwalu przeczytacie na stronie wydarzenia na FB

Kategoria: Wydarzenia