Ozdób pisankę robotem LEGO

piątek 22 marca 2019
  • Nocowanie, pełne zabaw wielkanocnych, odbędzie się z 5 na 6 kwietnia (fot. mat. organizatora)
    Nocowanie, pełne zabaw wielkanocnych, odbędzie się z 5 na 6 kwietnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 5 kwietnia 2019
  • sobota 6 kwietnia 2019
Gdzie: Katowice
Jak można ozdobić pisankę? Tradycyjnych metod jest wiele, ale ta na pewno spodoba się wielbicielom klocków LEGO. Już nie długo będą mogli za pomocą robota LEGO Mindstrom EV3 stworzyć niepowtarzalne ozdoby na wielkanocnym jajku. Zapowiada się noc fantastycznej zabawy.

„Jajko czy kurczak” to temat przewodni nocowania dla dzieci w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 klocków w Katowicach. W otoczeniu mnóstwa klocków LEGO będą mogły ciekawie spędzić wieczór, a przy tym dobrze się bawić.

Wielkanocne zabawy

W klimat zbliżających się świąt dzieciaki wprowadzi zabawa w polowanie na zaginione jajka – Easter Egg Hunt. Oryginalne wzory pojawią się na nich dzięki robotowi LEGO Mindstrom EV3. Tak przygotowana pisanka z pewnością będzie piękną ozdobą na wielkanocnym stole. Dodatkowo dzieci porozmawiają o zwyczajach świątecznych. Oczywiście nie zabraknie czasu na zabawę w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Nocowanie odbędzie się z 5 na 6 kwietnia od godz. 18 do 9 rano. Koszt takiej imprezy to 70 zł, w cenę wliczona jest kolacja i śniadanie. Obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem tel 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach

Kategoria: Wydarzenia