Zobacz klasyki motoryzacji

poniedziałek 25 marca 2019
  • Trasa parady będzie przebiegała m.in przez centrum Zabrza (fot. mat. organizatora)
    Trasa parady będzie przebiegała m.in przez centrum Zabrza (fot. mat. organizatora)
  • Impreza odbędzie się na terenie Szybu Macieja (fot. mat. organizatora)
    Impreza odbędzie się na terenie Szybu Macieja (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 13 kwietnia 2019
Gdzie: Zabrze
Lincolny, amerykańskie mercedesy, fiaty 125p, trabanty, zastawy i wiele innych – te pojazdy będziecie mogli podziwiać podczas 9. edycji Zabrzańskich Klasyków Nocą. Impreza to również okazja do zobaczenia specjalistycznego policyjnego radiowozu lub wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy.

Wydarzenie to pokaz zabytkowych produkcji europejskich, amerykańskich, japońskich ale również klasyków takich jak trabanty, zastawy, polonezy, wartburgi, datsuny, czy fiaty 125p i 126p. Główną atrakcją będzie parada ulicami Zabrza, która wyruszy 13 kwietnia o godz. 16.45 z parkingu na pl. Warszawskim. Trasa będzie przebiegała przez centrum miasta, Zaborze, Biskupice, Mikulczyce i Maciejów. Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się: kurs pierwszej pomocy, prezentacja wyposażenia specjalistycznego radiowozu Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej policji, pokaz przygotowany przez Szkołę Nauki Jazdy i Ratownictwa Medycznego Motorat oraz Pogotowia Ratunkowego Eskulap oraz muzyka na żywo.

Impreza odbędzie się na terenie Szybu Macieja (ul. Srebrna 6) w Zabrzu w godz. 17.40-20. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Informację o Zabrzańskich Klasykach Nocą znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia