Jarmark Wiosenny pełen atrakcji

środa 27 marca 2019
  • Jarmark to również liczne koncerty oraz pokazy kulinarne (fot. mat. organizatora)
    Jarmark to również liczne koncerty oraz pokazy kulinarne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 5 kwietnia 2019 - niedziela 7 kwietnia 2019
Gdzie: Chorzów
Wielkanocne ozdoby, regionalne specjały, rękodzieło, warsztaty, występy artystyczne – tak pokrótce można opisać Jarmark Wiosenny w Chorzowie. To również zabawa na bezpłatnej karuzeli wiedeńskiej oraz możliwość wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych z finalistą programu MasterChef - Damianem Sobek.

Chorzowski Jarmark Wiosenny to okazja do kupienia ozdób, jak i produktów na świąteczne stoły. Na stoiskach znajdą się: stroiki, wianki, kwiaty, koszyczki, drewniane zabawki, aromatyczne herbaty, egzotyczne kawy, wędliny oraz tradycyjne wypieki. 6 kwietnia o godz.16 rozpocznie się licytacja wielkanocnych pisanek, pomalowanych przez przedstawicieli świata polityki, mediów i kultury. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z Chorzowa.

Dla małych i dużych

Najmłodszych z pewnością ucieszy przejażdżka na wiedeńskiej karuzeli. Na scenie będzie można zobaczyć interaktywne przedstawienie i zabawy w wykonaniu Teatru Trip (6-7 kwietnia godz.14-15), spektakle bajkowe, spektakl „Lekcje Pantomimy” połączony z pokazem żonglerki wraz z mini warsztatami (7 kwietnia godz. 15-16). Jarmarkowi towarzyszyć będą koncerty, pokazy kulinarne i artystyczne warsztaty nie tylko dla dzieci. Swoje umiejętności zaprezentuje Damian Sobek - finalista programu MasterChef Polska.

Jarmark Wiosenny w Parku Hutników odbędzie się 5-7 kwietnia w godz. 12-19 (w niedzielę do 19.30). Dokładny plan imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia