Legoland z Danii w Gliwicach

czwartek 28 marca 2019
  • Wydarzenie to również możliwość skorzystania z elektronicznych samochodzików LEGO (fot. mat. organizatora)
    Wydarzenie to również możliwość skorzystania z elektronicznych samochodzików LEGO (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 marca 2019 - niedziela 31 marca 2019
Gdzie: Gliwice
W kwietniu startuje otwarcie sezonu w LEGOLAND Billund Resort w Danii. Już niedługo nie odbywając dalekiej podróży będziecie mogli poczuć się, jak w słynnej krainie klocków. Wielkoformatowe figury, samochodziki elektryczne LEGO i mnóstwo zabawy - ucieszą niejednego małego i dużego fana LEGO.

Bogatą listę atrakcji LEGOLAND® Billund Resort otwiera kultowy park rozrywki LEGOLAND, następnie zoo safari, wioska wikingów, spacer szczytem mostu na wysokości 60 m n.p.m., najstarsza starówka w Skandynawii i wiele innych. Przedsmak tych atrakcji znajdziecie w Gliwicach.

Wirtualny spacer, zabawa, nagrody

Weekend z duńskim parkiem LEGO to bezpłatne strefy z klockami, wielkoformatowe figury. To również możliwość skorzystania z elektronicznych samochodzików LEGO dla dzieci oraz strefa VR, dzięki której będzie można wirtualnie spróbować rozrywki prosto z duńskiego parku. Nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami, a wśród nich rodzinny pobyt w LEGOLAND Billund Resort.

Weekend z klockami LEGO odbędzie się 30 i 31 marca w CH Forum (ul. Lipowa 1) Gliwice. Udział w atrakcjach jest bezpłatny. Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia