Wyrusz na spotkanie przygody z Basią

poniedziałek 1 kwietnia 2019
  • Przygody Basi będzie można zobaczyć w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Przygody Basi będzie można zobaczyć w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 kwietnia 2019 - niedziela 7 kwietnia 2019
Basia ma 5 lat i charakterystycznego przyjaciela – Miśka Zdziśka. Codziennie wymyśla coś nowego, a w jej świecie wszystko jest przygodą. Również Wy możecie wziąć w nich udział, z Basią nie będziecie się nudzić.

Basia to bohaterka serialu animowanego, który skradł serce niejednemu przedszkolakowi. Ma charakterek, przyjaciela misia, uwielbia żelki i ubrania w paski. W jej głowie jest mnóstwo pomysłów – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W jej świecie wspólne gotowanie, wizyta w supermarkecie zmieniają się w wspaniałą przygodę, z której wypływa wiele pożytecznej nauki.

Jej przygody będzie można zobaczyć już 6 i 7 kwietnia w godz. 10.30 i 12 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Seans to zestaw 4 bajek : „Basia i taniec”, „Basia i pieniądze”, „Basia i gotowanie” oraz „Basia i telewizor”. Przed seansem najmłodsi będą mogli zobaczyć krótki filmik ukazujący kulisy powstania bajeczek o Basi. Cena biletów to 20 zł.

Kategoria: Wydarzenia