Hatchimals i jajcarskie warsztaty

wtorek 9 kwietnia 2019
  • Zabawa z Hatchimalsami będzie odbywać się w kilku strefach atrakcji (fot. mat. organizatora)
    Zabawa z Hatchimalsami będzie odbywać się w kilku strefach atrakcji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 13 kwietnia 2019 - niedziela 14 kwietnia 2019
Gdzie: Gliwice
Uwielbiani przez najmłodszych Hatchimalsi zawitają do Gliwic. Będzie dużo jaj i jajcarskich warsztatów. Przed świętami nie zabraknie okazji do stworzenia fantazyjnych pisanek. Weekend z sympatycznymi interaktywnymi stworkami to mnóstwo dobrej zabawy.

Zabawa z Hatchimalsami będzie odbywać się w kilku strefach atrakcji. Dzieci ozdobią również wielkie jajo. W trakcie zabawy będą zbierać pieczątki w karcie sprawności, a na koniec otrzymają dyplom.

Tor przeszkód, poszukiwania, zagadka

W wesołej strefie aktywnej będzie można spróbować sił w przenoszeniu przez tor przeszkód jaj na łyżeczce. Do pokonania będzie slalom, tunel oraz równoważnia. W intrygującej strefie poszukiwań, ukryte zostaną jajeczka, za znalezienie których dzieci otrzymają pieczątkę. Kryjówki będą zmieniane, aby nie było zbyt łatwo. W zaskakującej strefie poznawczej dzieci będą musiały odgadnąć co jest w jaju, po włożeniu do niego ręki. Z kolei w fascynującej strefie kreatywnej stworzą papierowe pisanki i girlandy świąteczne.

Zabawa z Hatchimalsami odbędzie się 13-14 kwietnia w godz. 11-17 w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Informację znajdziecie na stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia