Dzień Dziecka z klockami LEGO

poniedziałek 15 kwietnia 2019
  • Nocowanie na Dzień Dziecka to alternatywa dla tradycyjnego prezentu (fot. mat. organizatora)
    Nocowanie na Dzień Dziecka to alternatywa dla tradycyjnego prezentu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 31 maja 2019 - sobota 1 czerwca 2019
Gdzie: Katowice
Święto naszych pociech zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent, szukacie czegoś wyjątkowego, ta propozycja jest dla Was. Nocowanie na Dzień Dziecka w 1000 Klocków to fantastyczna zabawa, klocki LEGO i mnóstwo atrakcji.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to frajda dla niejednego fana LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. To również zabawa w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Nocowanie i zabawa

W święto najmłodszych nie zabraknie dodatkowych atrakcji: lody, kolorowa piniata, szampan dla dzieci, wspólne skręcanie baloników oraz zabawy dzieci z różnych stron świata. A wszystko w otoczeniu LEGO. Oczywiście w wolnej chwili będzie można bawić się kolorowymi klockami. Taka przygoda z pewnością na długo pozostanie w dziecięcych wspomnieniach.

Nocowanie odbędzie się od godz.18 w piątek 31 maja do godz.9 w sobotę 1 czerwca. Cena nocowania to 70 zł – obejmuje kolację, śniadanie i wszystkie atrakcje. Obowiązują zapisy pod numerem 798 110 034. Ilość miejsc jest ograniczona.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia