Ekologiczne gry i zabawy na pikniku

poniedziałek 22 kwietnia 2019
  • Piknik odbędzie się na zbiorniku retencyjnym w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Piknik odbędzie się na zbiorniku retencyjnym w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 10 maja 2019
Gdzie: Katowice
Piknik na zbiorniku to warsztaty upcyklingowe, ekologiczne konkursy, gigantyczne bańki i wiele innych atrakcji. To również doskonała okazja do zapoznania się z działaniami ograniczania negatywnych zmian klimatu.

Piknik na zbiorniku retencyjnym w Katowicach to ekologiczne warsztaty, gry i zabawy dla dzieci, występy lokalnych artystów. Najmłodsi poszaleją na karuzeli i dmuchanym placu zabaw oraz zrobią balonowe zwierzątka i gigantyczne bańki mydlane. Czas umilą wokalno – taneczne występy małych artystów – dzieci i młodzieży z katowickich ośrodków kultury. Impreza to również okazja do zapoznania się z działaniami w Katowicach, które podejmuje Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna sp. z o.o. w celu przeciwdziałania zagrożeniom związanym z negatywnymi efektami zmian klimatu.

Piknik odbędzie się 10 maja w godz. 15.30-19 na zbiorniku retencyjnym w Katowicach (ul. Tyska). Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wydarzenie organizowane jest w ramach akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia