Wyrusz na spotkanie przygody w teatrze

środa 24 kwietnia 2019
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 21 maja 2019
  • sobota 25 maja 2019
Gdzie: Katowice
Familijne warsztaty poprowadzi Duch Teatru. To okazja do poznania teatru zza kulis. Zobaczycie jak powstaje sztuka oraz wcielicie się w rolę reżysera, aktora i scenografa. Dobra zabawa gwarantowana. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Rodzinne warsztaty poprowadzi Duch Teatru, który w swoim liście rozpaczliwie prosi o pomoc - Drogie Dzieci i Drodzy Rodzice, potrzebuję Waszej pomocy. Zdarzyła się rzecz niesłychana. Od jakiegoś czasu w naszym teatrze dzieją się dziwne rzeczy. A to lalce ktoś wyciągnął czempuryt, pani Kasia zgłosiła, że ktoś jej zabrał skrzydełka. Pani krawcowa igieł nie mogła znaleźć. Wszyscy dwoili się i troili by odkryć powód tych niezwykłych sytuacji. Okazało się, że w Ateneum zamieszkał chochlik i to on był sprawcą owych psikusów. Gdy zapytaliśmy, dlaczego tak psoci, powiedział nam, że został zaczarowany przez złośliwą wróżkę. Aby czar przestał działać, chochlik musi wysłuchać swoich ulubionych bajek. Liczę, że odpowiecie na moje wezwanie i przyjdziecie nam pomóc

Warsztaty odbędą się 21 maja w godz.17-19 oraz 25 maja w godz.12.45-14.45 w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach (ul. św. Jana 10). Zadania zaplanowane są dla grup – dorosły i dziecko (od 6 lat). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja w kasie biletowej lub tel. 32 253 77 79. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Wydarzenie jest organizowane w związku z XII Metropolitalnym Świętem Rodziny 2019.

Kategoria: Wydarzenia