Majówka na sportowo dla całych rodzin

wtorek 30 kwietnia 2019
  • Park Zielona daje możliwość aktywnego wypoczynku na łonie przyrody (fot. mat. organizatora)
    Park Zielona daje możliwość aktywnego wypoczynku na łonie przyrody (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 3 maja 2019
Lubicie konkurencje sportowe i współpracę drużynową - to wydarzenie jest dla Was. Olimpiada sportów rodzinnych, turniej siatkówki plażowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych – tak zapowiada się majówka w Dąbrowie Górniczej.

Centrum Sportów Letnich i Wodnych „Pogoria” w Parku Zielona daje możliwość aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Można znaleźć tutaj liczne atrakcje od specjalnie przygotowanego zadaszonego, wieloosobowego grillowiska, przez boiska do siatkówki plażowej, skatepark po ściankę wspinaczkową.

Olimpiada dla całej rodziny

3 maja na terenie Centrum Sportów Letnich i Wodnych zaplanowano olimpiadę sportów rodzinnych. Drużyny składające się z 1 dziecka i 1 rodzica wezmą udział w konkurencjach biegowych i pokonają tor z przeszkodami, wykonają skoki na skakance oraz będą rzucać do celu. Trzy najlepsze rodziny otrzymają nagrody oraz puchary. Rejestracja będzie możliwa w dniu zawodów w godz. 13-14. Olimpiada odbędzie się w godz. 14-18.

Siatkówka dla małych i dużych

Miłośnicy piłki siatkowej mogą wziąć udział w turnieju, który rozegrany zostanie w 2 kategoriach: klasy podstawowe (4-8) i szkoły ponadpodstawowe. Dla dzieci i młodzieży początek zawodów zaplanowano na godz. 12. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo a.seweryn@csir.pl do dnia 1 maja. Turniej dla dorosłych rozpocznie się o godz.15. Zostanie rozegrany 2 kategoriach: męskiej i damskiej. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów (w godz. 13.30-14.15).

Sportowa majówka odbędzie się 3 maja na terenie Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej (ul.Letnia 9). O szczegółach zawodów przeczytacie na stronie Centrum.

Kategoria: Wydarzenia