Filmowy poranek z „Bajeczkami Maszy”

środa 8 maja 2019
  • Podczas seansu dźwięk jest ściszony, a na sali panuje półmrok (fot. mat. organizatora)
    Podczas seansu dźwięk jest ściszony, a na sali panuje półmrok (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 maja 2019
Masza to mała, sympatyczna dziewczynka. Jej przygody rozśmieszają zarówno małych, jak i dużych widzów. Kolejną porcję animowanych niespodzianek będziecie mogli zobaczyć podczas nowej odsłony Filmowych Poranków „Bajeczki Maszy, cz.6”.

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź" sympatyczna, maleńka Masza w zabawny sposób przedstawi znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku. Tym razem będzie można zobaczyć bajki: „Kasza na siekierze”, „Zły car”, „Kogucik Złoty Grzebyczek”, „Konik Garbusek”, „Fantastyczna historia o jeżyku, chłopcu i zielonych kosmitach”, „Straszna historia o chłopcu, który musiał zmienić szkołę”, „Przerażająca historia o pastuszku na pniu”.

Konkursy i zabawy

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Spotkanie rozpoczną kilkunastominutowe konkursy i zabawy z animatorem. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

„Bajeczki Maszy, cz.6” będzie można zobaczyć 12 maja o godz. 10.30 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia