Zabawa na rodzinnej majówce

środa 8 maja 2019
  • Wszystkie atrakcje majówkowe są bezpłatne (fot. mat. organizatora)
    Wszystkie atrakcje majówkowe są bezpłatne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 11 maja 2019
Gdzie: Katowice
Warsztaty tworzenia kartek na Dzień Mamy i Taty, kiermasz książek, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, spektakl Teatru Trip – to wszystko i wiele innych bezpłatnych atrakcji znajdziecie na II Rodzinnej Majówce - imprezie plenerowej dla rodzin z dziećmi.

11 maja w amfiteatrze Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia kartek okolicznościowych z okazji Dnia Mamy i Taty oraz warsztatach tworzenia torebek prezentowych (godz. 15-17.45, obowiązują zapisy). W strefie filii nr 17 Miejskiej Biblioteki Publicznej (godz. 15-18) będzie można rozwiązać zagadki, odkryć niespodzianki, kreatywnie pobawić się w kąciku plastycznym dla najmłodszych oraz kupić książkę. Dzieciom spodobają się dmuchane zjeżdżalnie oraz dart. Nie zabraknie też małego co nieco – bezpłatnej waty cukrowej (godz. 16-18). Na zakończenie na scenie pojawi się Teatr Trip ze Świętochłowic z przedstawieniem „Na tropie zaginionej opowieści” (godz. 18).

II Rodzinna Majówka odbędzie się 11 maja w godz. 15-19 w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” (ul. Krzyżowa 1). Zapisy na warsztaty przyjmowane są pod numerem tel. 608 549 089. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb. Wydarzenie odbędzie się w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.

Kategoria: Wydarzenia