Maluszki do teatru – spektakl dla naj-najów

czwartek 9 maja 2019
  • Spektakl „Powitanie” nawiązuje do zwyczajów, które towarzyszą narodzinom dziecka w różnych kulturach (fot. mat. organizatora)
    Spektakl „Powitanie” nawiązuje do zwyczajów, które towarzyszą narodzinom dziecka w różnych kulturach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 17 maja 2019 - niedziela 19 maja 2019
Gdzie: Gliwice
Maluchy do 3. roku życia również mogą zobaczyć teatr. „Powitanie” powstało z myślą o naj-naj młodszych widzach. Bogactwo kształtów, dźwięków i obrazów zaprosi do wspólnej zabawy i odkrywania sztuki.

To ostatnia w tym sezonie 24. premiera w Teatrze Miejskim w Gliwicach. Produkcja dedykowana jest naj-najmłodszym widzom - od półrocznych szkrabów do 3-latków. Spektakl jest autorskim projektem Bartosza Kurowskiego – reżysera znanego z realizacji projektów dla dzieci, jak „W kole”, cyklu warsztatów „Nie dokazuj!” oraz „Powitanie w teatrze”. Przedstawienie zbudowane jest w specyficzny sposób. Opowiada historię poprzez kształty, obrazy i dźwięki. Działania aktorów są zaproszeniem do wspólnej zabawy i odkrywania świata teatru. „Powitanie” nawiązuje do zwyczajów, które towarzyszą narodzinom dziecka w różnych kulturach.

Spektakl „Powitanie” można zobaczyć od 17 do 19 maja w Teatrze Miejskim w Gliwicach na scenie Mikro (ul. Nowy Świat 55). Cena biletów to 24 zł–normalny i 19 zł–ulgowy. Dokładne godziny spektakli oraz możliwość zakupu biletów znajdziecie na stronie teatru.

Kategoria: Wydarzenia