Zobacz, jak powstaje kredka i zrób własną

czwartek 16 maja 2019
  • Dochód z warsztatów zostanie przeznaczony na zakup mat. papierniczych dla dzieci z Domu Dziecka w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Dochód z warsztatów zostanie przeznaczony na zakup mat. papierniczych dla dzieci z Domu Dziecka w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 30 maja 2019
Gdzie: Katowice
„Kolorowe kredki w pudełeczku noszę”, a czy zastanawialiście się jak te małe cudeńka powstają? Z okazji Dnia Dziecka będziecie mogli zobaczyć od kuchni produkcję barwnych kredek, a na warsztatach zrobić własne.

Niezwykła podróż po fabryce Faber-Castell to okazja do obserwacji produkcji znanych i lubianych przez wszystkie dzieci kredek. To nie tylko wycieczka, ale również warsztaty „Jak powstaje kredka”. Na zajęciach każde dziecko będzie mogło wykonać własną kredkę. Warsztaty to również okazja, aby wesprzeć podopiecznych Domu Dziecka Stanica w Katowicach. Cały dochód zebrany ze wstępu zostanie przeznaczony na zakup artykułów papierniczych dla dzieci.

Warsztaty odbędą się 30 maja w godz.13, 14.40 i 16. Koszt zajęć to 15 zł. Warsztaty są odpowiednie dla dzieci powyżej 4 lat. Obowiązują zapisy pod adresem amina@escribo.pl oraz numerem telefonu 507 423 829. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia