Dzień Dziecka z Elsatem i Silemanem

piątek 31 maja 2019
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2019
Co powiecie na rodzinną zabawę – bez komórek? Gry, konkursy, klauni, balony, do tego wielki dmuchany zamek i malowanie buziek. Taki Dzień Dziecka na pewno zapadnie w pamięć Waszym pociechom.

Smartfonowa codzienność, informacyjna burza, cyfryzacja zabawy – czyżby wyprzedziło to tradycyjne formy dawania szczęścia dzieciom? Firmy Elsat i Sileman, świadczące usługi telewizji cyfrowej, internetu i telefonii stacjonarnej na terenie Rudy Śląskiej i okolic, udowodniły, że na szczęście nie jest aż tak źle. Już rok temu, podczas podobnej imprezy, dziesiątki maluchów ani przez moment nie pomyślały o wirtualnej rzeczywistości. W tym roku ma być jeszcze lepiej.

Pipiek i Psotka zaproszą do zabawy

Impreza odbędzie pod siedzibą firm, przy ul. Dąbrowskiego 35 w Rudzie Śląskiej-Wirku. Początek planowany jest na godz. 11. Na najmłodszych będzie czekała cała moc atrakcji: wielki dmuchany zamek oraz klauni: Pipek i Psotka, którzy rozgrzeją atmosferę tańcem, zabawami i konkursami. Dzieci będą mogły pomalować sobie buzię w kolorowe wzory oraz modelować balony. Wstęp i wszystkie atrakcje są darmowe.

Partnerami wydarzenia są: MiniMini+ HD, Polsat JimJam, BBC CBeebies, Cartoon Network, Nickelodeon.

Więcej o imprezie przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia