Filmowy Poranek z „Tomkiem i Przyjaciółmi”

wtorek 21 maja 2019
  • Projekcję filmu poprzedzą atrakcje w holu kina (fot. mat. organizatora)
    Projekcję filmu poprzedzą atrakcje w holu kina (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 26 maja 2019
Tomek to mała, niebieska lokomotywa. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może pomaga innym. Jego najnowsze przygody będziecie mogli zobaczyć podczas Filmowego Poranka. Seans poprzedzą atrakcje, konkursy i zabawy.

26 maja w ramach Filmowych Poranków na ekranie zawita „Tomek i Przyjaciele, cz.7”. To animowany serial dla dzieci o przygodach lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Konkursy i zabawy

Projekcję filmu poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

„Tomek i Przyjaciele, cz.7” będzie można zobaczyć 26 maja o godz. 10.30 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia