Zrób laurkę dla mamy na rodzinnych warsztatach

środa 22 maja 2019
  • Prezenty dla mam zostaną wykonane różnymi technikami (fot. mat. pexels)
    Prezenty dla mam zostaną wykonane różnymi technikami (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 25 maja 2019 - niedziela 26 maja 2019
Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Kartki scrapbooking, styropianowe serduszka, drewniane flamingi – to jedne z pomysłów na nietuzinkowy podarunek dla mamy, który najmłodsi będą mogli stworzyć podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych.

Nic tak nie cieszy, jak prezent zrobiony przez dziecko. Podczas warsztatów dzieci przygotują kolorowe laurki, które będą ozdabiane techniką scrapbookingu. Kartki będą wyklejane kolorowymi napisami i dekoracjami z papieru kolorowego, tasiemek, koronek czy taśmy. Uczestnicy będą mogli również pomalować i ozdobić styropianowe serca oraz oryginalne, drewniane figurki flamingów. W ruch pójdą farby, brokat, piórka i wycinanki, a wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać sposób ozdabiania techniką decoupage.

Rodzinne warsztaty kreatywne z okazji Dnia Matki odbędą się 25 maja w godz. 14.30-17.30 w Centrum Handlowym Auchan w Katowicach (Trasa Nikodema i Józefa Renców 30) i w Sosnowcu (ul. Zuzanny 20) oraz w godz. 11-16 w Żorach (ul. Francuska 11). 26 maja w godz. 11-16 warsztaty odbędą się w Gliwicach (ul. Rybnicka 207). Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia