Rodzinne zabawy na Dzień Mamy

piątek 24 maja 2019
  • Atrakcje z okazji Dnia Matki odbędą się 25 i 26 maja w CH Auchan w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
    Atrakcje z okazji Dnia Matki odbędą się 25 i 26 maja w CH Auchan w Bielsku-Białej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 25 maja 2019 - niedziela 26 maja 2019
Dzień Mamy to doskonała okazja do rodzinnego spędzenia czasu. Wspólnie możecie zobaczyć teatrzyk, dzięki któremu najmłodsi zdobędą wiedzę o zdrowym odżywianiu, aktywnym spędzaniu czasu i ochronie środowiska. A na warsztatach plastycznych dzieciaki stworzą prezenty dla ukochanych mam.

W dniach 25 i 26 maja w CH Auchan w Bielsku-Białej na rodziny będzie czekać przedstawienie oraz ciekawe warsztaty plastyczne.

O zdrowym stylu życia

W ramach cyklu „Smyki teatrzyki” dzieci i dorośli poznają historię córki sułtana, która niestety zachorowała. Czy tajemniczemu przybyszowi, który zna przepis na cudowny napój uda się rozwiązać problem dziewczyny? O tym przekonacie się oglądając spektakl edukacyjny 25 maja o godz. 15 i 17. Przedstawienie będzie zwierać cenne informacje na temat zdrowego odżywiania, znaczenia aktywnego spędzania czasu wolnego oraz troski o środowisko.

Laurki i prezenty dla mamy

W niedzielę 26 maja najmłodsi przygotują kolorowe laurki, które będą ozdabiane techniką scrapbookingu. Kartki będą wyklejane kolorowymi napisami i dekoracjami z papieru kolorowego, tasiemek, koronek czy taśmy. Uczestnicy będą mogli również pomalować i ozdobić styropianowe serca oraz oryginalne, drewniane figurki flamingów. W ruch pójdą farby, brokat, piórka i wycinanki, a wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać sposób ozdabiania techniką decoupage. Powstałe prace z pewnością ucieszą mamy i będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kwiatów. Warsztaty będą prowadzone od godz.11 do 16.

Atrakcje z okazji Dnia Matki odbędą się 25 i 26 maja w CH Auchan w Bielsku-Białej (ul. Bohaterów Monte Cassino 421). Udział w teatrzyku i warsztatach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia