Wielkie otwarcie edukacyjnej i zdrowej bawialni

wtorek 28 maja 2019
  • Otwarcie Drewnianego Konika odbędzie się w Dzień Dziecka (fot. mat. organizatora)
    Otwarcie Drewnianego Konika odbędzie się w Dzień Dziecka (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2019
Gdzie: Sosnowiec
Drewniany Konik to nowe miejsce na mapie naszej aglomeracji. Znajdziemy tam edukacyjne zabawki, zdrowe napoje i przekąski oraz wiele innych atrakcji. W dniu otwarcia przewidziano nieodpłatnie dodatkowe aktywności.

Drewniany Konik to miejsce, w którym i duzi i mali miło spędzą czas. To przemyślana pod każdym względem bezpieczna przestrzeń, pełna edukacyjnych drewnianych zabawek, tablic manualnych i pomocy Montessori.

Atrakcje na Dzień Dziecka

Otwarcie Drewnianego Konika odbędzie się 1 czerwca nie przypadkowo – To przecież wielkie święto dzieci, którym to miejsce ma służyć, zatem termin idealny – mówi Michał Rowecki, właściciel bawialni. W tym dniu oprócz standardowych atrakcji, z których można będzie skorzystać na miejscu podczas każdej wizyty, zaplanowano również dodatkowe zajęcia i animacje. – O godz. 11 i 12 planujemy zorganizować zajęcia manualne i plastyczne, a o godz. 16 i 17 rozpocznie się logorytmika i zabawy logopedyczne – zachęca Michał Rowecki.

Nie wyjdziecie głodni

W bawialni pomyślano o wszystkim – w znajdującym się tu bistro można zdrowo i smacznie zjeść i napić się aromatycznej kawy, herbaty czy lemoniady. W bawialni główny nacisk kładzie się na zdrowy rozwój od najmłodszych lat, dlatego wszystkie potrawy i napoje przygotowywane są z największą starannością i wg zasad zdrowego żywienia.

Więcej o tym miejscu przeczytacie w naszym artykule „Drewniany Konik – nowe miejsce zabaw dla dzieci”.

Drewniany Konik mieści się przy ul. Zamkowej 5 w Sosnowcu. Otwarcie lokalu odbędzie się w 1 czerwca. Za wstęp zapłacimy 15 zł – nie ma ograniczenia czasowego. Rodzice wchodzą za darmo.

Już niebawem na naszym portalu będziecie mogli wygrać zaproszenia do Drewnianego Konika. Zapraszamy do działu Konkursy.

 

Kategoria: Wydarzenia