Dolina Trzech Smaków na Dzień Dziecka

czwartek 30 maja 2019
  • Piknik rodzinny odbędzie się 1 czerwca w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Piknik rodzinny odbędzie się 1 czerwca w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach (fot. mat. organizatora)
  • Podczas wydarzenia będzie można skosztować dań z różnych stron świata serwowanych z food trucków (fot. mat. organizatora)
    Podczas wydarzenia będzie można skosztować dań z różnych stron świata serwowanych z food trucków (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2019 - niedziela 2 czerwca 2019
Gdzie: Katowice
Wielka uczta w plenerze, koncerty, pokazy kulinarne i atrakcje dla dzieci – tak zapowiada się Dolina Trzech Smaków. Przez dwa dni serwowane będą potrawy z różnych stron świata, smakołyki, takie jak wata cukrowa w kształcie zwierzątek, pyszne lody przygotowywane na miejscu i lemoniada.

Dolina Trzech Stawów na dwa dni zamieni się w Dolinę Trzech Smaków. Będzie można poczuć się, jak na pikniku – rozłożyć koc i delektować się pysznym jedzeniem. Śniadania będą serwowane już od godz. 11.

Co dobrego ?

Tradycyjnie nie zabraknie amerykańskich burgerów i frytek belgijskich. Wśród food trucków znajdzie się również kuchnia włoska, bałkańska, indonezyjska, meksykańska. Będzie sushi i dziczyzna. Fanów słodkości ucieszą pachnące churrosy, czyli hiszpańskie paczki z nutellą i innymi dodatkami, lody tajskie przygotowywane na miejscu, bąbelkowe gofry oraz wata cukrowa w kształcie zwierzątek. Nie zabraknie lemoniady, rzemieślniczego piwa oraz dobrej kawy.

Atrakcje dla małych i dużych

Dla dzieci odbędą się warsztaty ceramiczne, zabawy, bańki mydlane. Najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchańcach. W sobotę o godz. 17 odbędzie się koncert Soulmates, a wieczorem na scenie wystąpią Dje. Nie zabraknie również pokazów kulinarnych.

Food trucki zaserwują jedzenie 1 czerwca w godz. 11-21 i 2 czerwca w godz. 11-20 w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach (ul. Francuska 200). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia