Zabawa z Shimer i Shine oraz Mega Maszynami

piątek 31 maja 2019
  • Bajkowy Dzień Dziecka z Blazem, Shimmer i Shine odbędzie się 1 czerwca w godz.12-18 na 3 Stawach (fot. mat. organizatora)
    Bajkowy Dzień Dziecka z Blazem, Shimmer i Shine odbędzie się 1 czerwca w godz.12-18 na 3 Stawach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2019
Gdzie: Katowice
Dżiny i ich magia, techniczny świat maszyn oraz ciekawe warsztaty – to wszystko najmłodsi znajdą w Dzień Dziecka w Katowicach. Fani Shimer i Shine stworzą magiczne bransoletki, a miłośnicy Blaza swoje super auto.

W Dzień Dziecka najmłodsi będą mogli poczuć trochę magii i stać się prawdziwymi znawcami maszyn.

Czy wiesz jak wezwać Shimmer i Shine?

Tego dowiecie się na kreatywnych warsztatach. Na zajęciach każdy będzie mógł stworzyć bransoletkę, by przenieść się w bajkowy świat czarów i niezwykłości. Nie zabraknie tajemniczych zaklęć i magii.

Wyzwanie ekipy AJ'a

Fani Blaza na czas imprezy staną się mechanikami i będą tworzyć swoje super auto. W strefie Mega Maszyn dzieci poznają zasady bezpiecznej jazdy oraz będą mieli okazję przejechać się ogromnym przyjacielem AJ’a.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł uwiecznić swoją wizytę robiąc sobie zdjęcie w podniebnym pałacu dżinów oraz z Blazem. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Bajkowy Dzień Dziecka z Blazem, Shimmer i Shine odbędzie się 1 czerwca w godz.12-18 w Centrum Handlowym 3 Stawy (ul. Pułaskiego 60) w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia