Dzieciaki na start - zbliża się Bieg Skrzata

piątek 31 maja 2019
  • W Biegu Skrzata mogą brać udział już nawet 2-letnie maluchy (fot. mat. organizatora)
    W Biegu Skrzata mogą brać udział już nawet 2-letnie maluchy (fot. mat. organizatora)
  • Młodzi sportowcy będą biec w zależności od kategorii wiekowej na dystansach od 200 do 1000 m (fot. mat. organizatora)
    Młodzi sportowcy będą biec w zależności od kategorii wiekowej na dystansach od 200 do 1000 m (fot. mat. organizatora)
  • W poprzednich latach bieg odwiedzili bohaterowie z Gwiezdnych Wojen (fot. mat. organizatora)
    W poprzednich latach bieg odwiedzili bohaterowie z Gwiezdnych Wojen (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 2 czerwca 2019
Ponad tysiąc dzieciaków, począwszy od kilkuletnich maluchów, a skończywszy na licealistach weźmie udział w Biegu Skrzata. Sportowa zabawa to nie tylko bieg, ale również atrakcje, jak bańki mydlane, dmuchańce, malowanie buziek. Zapisy będą przyjmowane w dniu zawodów.

Imprezę wyróżnia atmosfera – roześmiane i szczęśliwe buzie dzieci, które na mecie stają się zwycięzcami i wygrywają nagrodę. Wydarzenie ma charakter biegowej zabawy, której towarzyszyć będą liczne atrakcje m.in. dmuchańce, malowanie buziek, bańki mydlane. Na wszystkich chcących ugasić pragnienie będą czekać dystrybutory z wodą od Dąbrowskich Wodociągów. W poprzednich latach bieg odwiedzili bohaterowie z Gwiezdnych Wojen. Czym zaskoczą w tym roku? Tego dowiedziecie się 2 czerwca.

Do biegu gotowi start!

Młodzi sportowcy będą biec w zależności od kategorii wiekowej na dystansach od 200 do 1000 metrów. Chętni do podjęcia rywalizacji powinni zjawić się wcześniej w Biurze Zawodów. Organizator - Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, będzie przyjmować zgłoszenia wyłącznie w dniu imprezy od godz. 9.30. Tradycyjnie udział w biegu jest bezpłatny. Zawody rozpoczną się o godz. 11 od biegów najmłodszych w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej.

Kategoria: Wydarzenia