Bezpieczne lato z mamą i tatą

środa 5 czerwca 2019
  • Opaska ma miejsce na wpisanie danych kontaktowych rodziców lub opiekunów (fot. mat. pixabay)
    Opaska ma miejsce na wpisanie danych kontaktowych rodziców lub opiekunów (fot. mat. pixabay)
  • Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału (fot. mat. prasowe Auchan)
    Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału (fot. mat. prasowe Auchan)
Kiedy: 
  • piątek 7 czerwca 2019 - sobota 8 czerwca 2019
Plaża, chwila nieuwagi i Wasze dziecko znika wśród tłumu – to jeden z przykładów czyhających niebezpieczeństw podczas wakacji. Aby uniknąć sporego stresu i długich poszukiwań, warto zaopatrzyć dziecko w opaskę z danymi na rękę.

Kolorowe bransoletki mają miejsce na wpisanie danych kontaktowych rodziców lub opiekunów. W przypadku oddalenia się dziecka, gadżet pomoże w jego odnalezieniu. Osoba, która odnajdzie malucha będzie mogła szybko skontaktować się z jego opiekunem. Stąd tak ważne jest posiadanie przez dziecka danych kontaktowych. Kolorowe bransoletki oprócz swojej praktycznej roli, będą również ciekawym gadżetem wakacyjnym, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że łatwo je dopasować do ręki.

7 i 8 czerwca w godz. 11-19 będzie można zaopatrzyć się w taką opaskę w Bielsku-Białej. Na specjalnym stanowisku w Centrum Handlowym Auchan (al. Bohaterów Monte Cassino 421) będą rozdawane bezpłatne, kolorowe bransoletki na rękę. Dodatkowo, na specjalnych tablicach informacyjnych znajdą się „Ważne zasady bezpiecznego lata”, z którymi każde dziecko powinno się zapoznać.

Kategoria: Wydarzenia