Teatr i jego magia

czwartek 13 czerwca 2019
  • Podczas wycieczki dzieci zwiedzą Teatr Mały od kulis (fot. mat. organizatora)
    Podczas wycieczki dzieci zwiedzą Teatr Mały od kulis (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 18 czerwca 2019
Gdzie: Tychy
Ma 426 miejsc siedzących, dużą scenę i wiele tajemniczych miejsc. Teraz dzieciaki będą mogły zobaczyć go od kulis - mowa o Teatrze Małym w Tychach. To okazja do przeżycia niezapomnianej wycieczki do świata sztuki.

Historia Teatru Małego w Tychach sięga 1965 roku. Choć wiele się zmieniło to nadal na jego deskach można zobaczyć koncerty, spektakle teatralne, operowe, operetkowe, kabaretowe, teatrów tańca oraz wydarzenia przybliżające działalność tyskich teatrów amatorskich.

Podróż do świata teatru

Podczas wycieczki dzieci dowiedzą się kto pracuje w Teatrze, zobaczą najciekawsze jego miejsca, odkryją magię sceny i niektóre najskrytsze tajemnice. W zwiedzaniu mogą wziąć udział starsze dzieci przedszkolne i uczniowie szkół podstawowych.

Teatr Mały można zwiedzić 18 czerwca o godz. 8.30, 10 lub 11.30. Informację można uzyskać pod numerem tel. 32 227 36 16 lub mailowo: maciej.gorski@teatrmaly.tychy.p

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu