Poznaj las i pracę leśniczego

sobota 15 czerwca 2019
  • "Leśnik czeka" to cykl warsztatów i zajęć terenowych w lipcu i sierpniu (fot. mat. Fb Nadleśnictwo Wisła)
    "Leśnik czeka" to cykl warsztatów i zajęć terenowych w lipcu i sierpniu (fot. mat. Fb Nadleśnictwo Wisła)
Kiedy: 
  • sobota 6 lipca 2019 - sobota 24 sierpnia 2019
Gdzie: Istebna Wisła
Zapowiada się wyjątkowa okazja do bliskiego kontaktu z przyrodą i jej obserwacji z bliska. Na zajęciach dowiecie się co robi leśnik, co w trawie piszczy, poznacie ul od podszewki oraz wejdziecie na Baranią Górę.

Nadleśnictwo Wisła, Lasy Państwowe po raz drugi organizuje zajęcia dla dzieci pod hasłem „Leśnik czeka!”. To zajęcia terenowe, piknik rodzinny, warsztaty i wycieczki, które będą odbywać się w lipcu i sierpniu.

W lesie i o lesie

Wydarzenie rozpocznie się 6 lipca leśnym piknikiem w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle. Na zajęciach terenowych dzieciaki będą mogły zobaczyć na czym polega praca leśniczego, odwiedzą ule i poznają prace pszczół z bliska, pobawią się w leśne gry i zabawy czy też wyjdą na Baranią Górę. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy pod numerem tel. 606645318, e-mailem: hanna.kocon@katowice.lasy.gov.pl lub przez Fb nadleśnictwa. Udział w warsztatach jest bezpłatny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieciaki od 6 roku życia. Obowiązuje terenowy strój i obuwie. Informację i terminy warsztatów znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia