Wakacyjne przedstawienia w plenerze

wtorek 18 czerwca 2019
  •  5 lipca będzie można zobaczyć familijny spektakl „Zaczarowany kapturek” (fot. mat. Fb Teatr Falkoshow)
    5 lipca będzie można zobaczyć familijny spektakl „Zaczarowany kapturek” (fot. mat. Fb Teatr Falkoshow)
  • Spektakle będą grane w każdy piątek lipca (fot. mat. organizatora)
    Spektakle będą grane w każdy piątek lipca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 5 lipca 2019 - piątek 26 lipca 2019
W wakacje teatr przenosi się w plener. Czerwony Kapturek, Ali Baba - te i inne przedstawienia będą grane w każdy piątek lipca m.in. na plaży Jeziora Pogoria. To okazja do połączenia odpoczynku, zabawy i sztuki.

Spektakle będą grane w każdy piątek lipca, każdorazowo w innej lokalizacji. Organizatorem plenerowych przedstawień „Tuż za rogiem” jest Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej.

Dla małych i dużych

Na plaży głównej Jeziora Pogoria 3 - 5 lipca o godz. 18 będzie można zobaczyć familijny spektakl „Zaczarowany kapturek”. Czy znana bajka może jeszcze czymś zaskoczyć? - tak, gdy czarowaniem zajmie się magik i połączy świat baśni i teatru jednocześnie. Przedstawienie ma formę tradycyjnego teatru pacynek. 12 lipca o godz. 18 w Parku Hellera piękne lalki zagrają w wartkiej, pełnej humoru akcji - „Ali Baby”. Nie zabraknie rozrywki dla starszych, 19 lipca o godz. 19 aktorzy przedstawią „Pana Tadeusza muzycznie” (Park Zielona). Spektakl jest prezentacją poszczególnych fragmentów epopei, które zgrabnie opowiadają całość historii. Przedstawienia zakończy 26 lipca o godz. 18 „Mapa marzeń” (Osiedle Mydlice ul. Legionów Polskich 131a). To interaktywny spektakl poruszający zagadnienia z zakresu edukacji ekologicznej.

Udział w plenerowych spektaklach jest bezpłatny. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych spektakle zostaną przeniesione do Centrum Handlowego Pogoria. Projekt „Tuż za rogiem” jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia