Smoki, stwory i legendy przy ognisku

poniedziałek 24 czerwca 2019
  • Wszystkie zajęcia organizowane przez dąbrowską bibliotekę są bezpłatne (fot. mat. organizatora)
    Wszystkie zajęcia organizowane przez dąbrowską bibliotekę są bezpłatne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 1 lipca 2019 - piątek 30 sierpnia 2019
„Legendarna Akcja Lato” to warsztaty, konkursy i dobra zabawa. Dzieciaki będą mogły poeksperymentować z muzyką, plastyką, teatrem cieni i odwiedzić rycerzy. Będą też spotkania przy ognisku.

Wakacje w dąbrowskiej bibliotece upłyną najmłodszym pod hasłem „Legendarne Lato”. Nie zabraknie opowieści o smokach, stworach i innych potworach.

Wycieczki i warsztaty

W lipcu w poszczególnych filiach biblioteki dzieci będą mogły m.in. malować na szkle, pleść wianki, wyruszyć w podróż do świata muzyki, wziąć udział w zajęciach sportowych, teatrze cieni i wielu innych atrakcjach. Najaktywniejsi młodzi czytelnicy wyruszą na wycieczkę do Warowni Pszczyńskich Rycerzy (lipcowe środy), gdzie upieką chleb, zobaczą bajkowy spektakl i pobawią się na średniowiecznym placu zabaw. Na wycieczkę obowiązują zapisy pod numerem tel. 326390301.

Opowieści przy ognisku

W sierpniowe czwartki dzieci i dorośli będą mogli wysłuchać legend dąbrowskich przy ognisku wraz z akompaniamentem muzycznym. Nie zabraknie folkowych warsztatów plastycznych, gier i animacji. Spotkania będą odbywać się w godz. 18-21 na terenie zielonym za budynkiem Biblioteki Głównej.

Wszystkie zajęcia organizowane w dąbrowskiej Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25) i w filiach są bezpłatne. Pełen harmonogram zajęć oraz szczegóły zapisów na wycieczkę znajdziecie na stronie biblioteki.

Kategoria: Wydarzenia