Pyszna inwazja food trucków

wtorek 25 czerwca 2019
  • Food trucki zaparkują pod Centrum Handlowym Platan w Zabrzu (fot. mat. organizatora)
    Food trucki zaparkują pod Centrum Handlowym Platan w Zabrzu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 28 czerwca 2019 - niedziela 30 czerwca 2019
Gdzie: Zabrze
Potrawy z całego świata, gry i zabawy, dmuchańce dla dzieci oraz Festiwal Orkiestr Dętych – tak zapowiada się Inwazja Food Trucków w Zabrzu. Będzie pysznie, muzycznie i wakacyjnie.

Inwazja food trucków tym razem zawita w Zabrzu. Mobilne restauracje będą serwować dania inspirowane smakami i kulturą różnych kuchni świata: azjatyckiej, tajskiej, amerykańskiej, węgierskiej, słowackiej, greckiej oraz włoskiej. Na smakoszy czekać będą, m.in. tajskie pierożki, słowackie placki czy belgijskie frytki. Fani słodkości nie obejdą się smakiem i również znajdą coś dla siebie – to okazja do skosztowania lodów rzemieślniczych lub świeżych owoców w czekoladzie.

Muzyczny poczęstunek i atrakcje dla dzieci

15. Festiwal Orkiestr Górniczych im. E. Czernego rozpocznie się 30 czerwca o godz. 14.30, na terenie Sztolni Królowej Luizy. Festiwal zainauguruje Górnicza Orkiestra Dęta „Sośnica”, pod batutą Michała Gołębia, po czym impreza przeniesie się pod galerię Platan. Najmłodsi wśród atrakcji znajdą zabawy i gry planszowe m.in.: koło fortuny czy górnicze memory. Wstęp na wszystkie atrakcje będzie bezpłatny. Nie zabraknie strefy dmuchańców.

Food trucki zaparkują pod Centrum Handlowym Platan w Zabrzu (Plac Teatralny 12). Będą serwować jedzenie w dniach 28-30 czerwca. W piątek w godz. 17-22, w sobotę w godz. 12-22 i niedzielę w godz. 12-20. Informację o imprezie znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia