Odwiedź Krainę Cudów

piątek 28 czerwca 2019
  • Hitem wydarzenia będzie muzyczne przedstawienie (fot. mat. organizatora)
    Hitem wydarzenia będzie muzyczne przedstawienie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 30 czerwca 2019
Gdzie: Gliwice
Magia, zabawa i mnóstwo kolorów – tak wygląda to niezwykłe miejsce. To tu najmłodsi odnajdą wirtualny symulator rollercoastera, ułożą własny lunapark z klocków i zobaczą muzyczne przedstawienie. Ale to nie wszystkie atrakcje jakie odnajdą w tej niezwykłej krainie.

Wydarzenie jest imprezą nawiązującą do animowanej komedii „Kraina Cudów”, którą można oglądać obecnie na ekranach kin. To pełna niezwykłych przygód opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nietworzone historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark.

Magia, kolory i zabawa

Tego dnia, dzieci będą mogły zobaczyć muzyczne przedstawienie aktorskie „Kraina Cudów”. Nie lada atrakcją będzie również Lunapark, gdzie najmłodsi odnajdą wielki wirtualny symulator rollercoastera, basen z kolorowymi piłeczkami. Nie zabraknie pamiątkowego zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej. W szalonej strefie zabawek Playmobil dzieci ułożą własny lunapark. Na wszystkich łasuchów czekać będzie kolorowa wata cukrowa.

30 czerwca w godz. 11-18 gliwickie Centrum Handlowe Forum (ul. Lipowa 1) zamieni się w Krainę Cudów. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Informację znajdziecie na stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia