Bezpłatna nauka pływania w wakacje

niedziela 30 czerwca 2019
  • Nauka pływania organizowana jest na kąpielisku przy ul. Olimpijskiej 3 (fot. pixabay)
    Nauka pływania organizowana jest na kąpielisku przy ul. Olimpijskiej 3 (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • poniedziałek 15 lipca 2019 - czwartek 15 sierpnia 2019
Według policyjnych statystyk od początku czerwca w całej Polsce utonęły już 92 osoby. O tym, jak ważna jest umiejętność pływania i rozwaga nad wodą nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego warto, aby dzieciaki umiały pływać - w wakacje najmłodsi mogą skorzystać z bezpłatnych kursów.

Od dnia 15 lipca do 20 sierpnia dzieci w wieku 6-12 lat mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania w Piekarach Śląskich. Zajęcia będą odbywać się codziennie w tygodniu w godz. 8.45–9.15 oraz 9.15–9.45. W każdej grupie może wziąć udział maksymalnie 20 dzieci. Zapisy przyjmowane są w Dziale Promocji i Sportu MOSIR od poniedziałku do piątku pod numerem tel 32 7681100 (godz. 7.30–15.30)

Zajęcia organizowane są przez WOPR Piekary oraz MOSiR Piekary i odbywają się na kąpielisku przy ul. Olimpijskiej 3. Informację znajdziecie na stronie MOSiR.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu