Stwórz koszulkę i kapelusz na warsztatach

wtorek 2 lipca 2019
  • Słomkowe kapelusze i letnie koszulki będzie można zaprojektować i wykonać na warsztatach w Auchan (fot. pixabay)
    Słomkowe kapelusze i letnie koszulki będzie można zaprojektować i wykonać na warsztatach w Auchan (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 6 lipca 2019
Gdzie: Katowice Żory
Najwyższa pora skompletować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacje. Każdemu małemu podróżnikowi przyda się letnia koszulka i kapelusz, a takie będzie można stworzyć na warsztatach.

Wszystkie maluchy, które w sobotę 6 lipca odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Katowice i Centrum Handlowe Auchan Żory, będą miały wyjątkową okazję własnoręcznie przygotować letnie części garderoby. W pasażu galerii odbędą się bezpłatne warsztaty kreatywne, na których mali artyści będą ozdabiać koszulki i kapelusze.

Gotowe wzory lub autorskie projekty

Przy specjalnych stanowiskach uczestnicy zajęć własnoręcznie ozdobią za pomocą specjalnych mazaków i pasteli do tkanin białe koszulki i letnie kapelusze. Dzieci skorzystają z gotowych wzorów lub będą realizować własne pomysły. Mali projektanci będą mogli również zmienić fason koszulki i urozmaicić ją za pomocą ozdobnych elementów, takich jak frędzle. 

Warsztaty kreatywne odbędą się 6 lipca w godz. 14.30-17.30 w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz w godz. 11-16 w Centrum Handlowym Auchan Żory przy ul. Francuskiej 11 w Żorach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Więcej informacji na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia