Kłopoty domowego skrzata

środa 22 stycznia 2020
  • Przedstawienie dla dzieci o Skrzacie Kacperku, zostanie wystawione w Chorzowskim Centrum Kultury 14 lipca (fot. mat. organizatora)
    Przedstawienie dla dzieci o Skrzacie Kacperku, zostanie wystawione w Chorzowskim Centrum Kultury 14 lipca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 26 stycznia 2020
Gdzie: Katowice
Spektakl opowiada o świecie domowych stworków, chochlików i duszków. Świecie dla zwykłego śmiertelnika niewidzialnym, ale w sposób istotny oddziałującym na rzeczywistość.

Postacią główną jest tu Kacperek - domowy skrzat, który opiekuje się domostwem i przewodzi barwnej gromadzie eterycznych istot. W wyniku własnej niefrasobliwości traci pewnego dnia swój magiczny talizman i zostaje porwany przez złego Sato - władcę ciemnego lasu pod górą Rzybrzyczką. Jednak jeśli ma się przyjaciół, z każdej opresji można wyjść cało.

Przedstawienie, zrealizowany na podstawie baśni Zofii Kossak, pt. "Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata" będzie można zobaczyć 26 stycznia o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie (al. Niepodległości 2) w Katowicach.

Bilety są w cenie 20 zł – bilet jednoosobowy, 60 zł bilet rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji biletów można dokonywać mailowo rezerwacja@gryiludzie.pl lub tel. 501 395 069 (również SMS).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe